OPRAVA A SERVIS OKIEN

Výrobe, predaju, montáži a servisu plastových, hliníkových okien a dverí sa venujeme viac ako 10 rokov a za ten čas máme za sebou stovky spokojných klientov.

Fázy nášho vývoja: • 2007 založenie živnosti • 2012 transformácia na s.r.o.

Vzhľadom k tomu, že technologické a kvalitatívne prvenstvo však k úspechu na trhu samo o sebe nestačí, kľúčom k dobrej povesti našich výrobkov je predovšetkým poctivá a dobre vykonaná práca pri montáži a otvorené poskytovanie všetkých dôležitých informácií našim zákazníkom.

Naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka a preto naše podnikanie je postavené na kvalite. V každom sortimente je našou snahou vyhovieť aj náročným zákazníkom, u ktorých je kvalita na prvom mieste. Poskytujeme komplexné služby, od cenovej ponuky až po samotnú montáž. Máme riešenie aj pre tých, ktorý hľadajú optimálny pomer medzi cenou a kvalitou. Každý krok, ktorý Vy a naša firma spoločne podstúpime k vyhotoveniu Vašich okien, dverí, žalúzií a doplnkov bude ďalším krokom k dosiahnutiu dokonalosti Vášho domova. Splniť požiadavky zákazníkov nie je vždy jednoduché, preto sme sa rozhodli pri výrobe našich okien a dverí spolupracovať s partnermi, ktorí majú vo svojom obore to najvyššie renomé. Naším cieľom je maximálna spokojnosť každého zákazníka, nielen kvalitou, ale aj cenovou dostupnosťou a splnenie všetkých požiadaviek, ako bezpečnosť, úspora energie, tepelná izolácia, dlhá životnosť, ochrana proti hluku, ľahká údržba a možnosť recyklácie profilov.

DLHODOBÁ ZÁRUKA = DLHODOBÁ SPOKOJNOSŤ

Predajom plastových okien sa naša starostlivosť o Vás nekončí, práve naopak, mimoriadnu pozornost venujeme kvalitnej montáži, bez ktorej dodávka okien a dverí nemôže byt úplná. Dôležitým je pre nás aj kvalitný záručný a pozáručný servis a preto na plastové, hliníkové okná a dvere poskytujeme záruku 6 rokov, počas ktorých svojim zákazníkom poskytujeme každoročne bezplatný garančný servis.

Priestor pre Vašu spoločnosť